Знайдіть периметр трикутника, сторони якого відносяться як 5 : 6 : 8, а сума найбільшої і найменшої

сторін дорівнює 78 см

Ответы на вопрос

Отвечает Воробьева Юлия.

Ответ:

а+с=78

a=5x

b=6x

c=8x

Маємо рівняння:

5x+8x=78

13x=78

x=6 (см)

a=5x=30 (см)

b=6х=36 (см)

c=8х=48 (см)

Р=a+b+c=114(см)

Пошаговое объяснение: