Сума найбільшої і найменшої сторін трикутника дорівнює 27 см, а сторони трикутника відносяться як

3: 4 : 6. Знайди довжину середньої сторони трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Сизова Арина.

Відповідь: 12 см.

Покрокове пояснення:

нехай сторони трикутника a,b,c.

За умовою а:b:c=3:4:6, а+с=27 (см), тоді, а=3x, b=4x, c=6х.

Запишемо рівняння:

3х+6х=27,

9х=27,

х=3.

b=4x=4×3=12(cм) довжина середньої сторони трикутника.