СРОЧНО!!!! Сторони трикутника відносяться як4:7:8.Сума найбільшої і найменшої сторін дорівнює 72 см

Знайти. довжину середньої сторони​

Ответы на вопрос

Отвечает Тысячный Слава.

Ответ:

72÷4=18

72÷7=10,2

72÷8=9