строгоги трикутника відносяться як 4 9 10 різниця найбільшої та найменшої сторін= 24см. Знайти

довжину середньої сторони​

Ответы на вопрос

Отвечает Рублева Анастасия.

Ответ:

первая сторона = 4*4=16см

вторая сторона = 9*4=36см

третья сторона = 10*4-40см

Пошаговое объяснение:

сторони трикутника - 4х, 9х і 10х

10х - 4х = 6х = 24см

х = 24:6

х = 4см

первая сторона = 4*4=16см

вторая сторона = 9*4=36см

третья сторона = 10*4-40см