Знайти периметр прямокутника якщо одна з його сторін дорівнює 4,3 а площа 9,03 см²


Ответы на вопрос

Отвечает Савельев Сергей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

площа =9.03 = а * в

нехай однакова сторона = а = 4.3 см.

тоді знайдемо другу сторону = в= 9.03 : 4.3 = 2.1

знайдемо периметр = 2* (4.3 + 2.1) = 12.8 см