САМОСТІЙНА РОБОТА № 17. ДІЇ З ДЕСЯТКОВИМИ ДРОБАМИ. ТЕКСТОВІ ЗАДАЧІ ВАРІАНТ 1 1. Знайти число,

яке утричі менше за число 51,36. а) 7,12; 6)17,12; в) 48,36; г) 17,2; д) 7,1. 2. Учень прочитав 0,7 книжки, у якій є 230 сторінок. Скільки сторінок прочитав учень? а) 116; 6)328; в) 16; г)200; д) 161. 3. Установити відповідність між рівняннями (1-4) та їх коренями (А-Д). 1 7,2 •х - 8 = 0,64 А 3 2 9,6:х + 18,3 = 21,5 Б 1,2 3 1,8•х -3,6 = 5,4 В 5 4 13,5:х + 6,1 = 11,1 Г 2,7 Д 4 4. Катер за 6 год проплив 76,8 км. Скільки кілометрів пропливе катер за 2,8 год, йдучи з такою самою швидкістю? 5. Площа прямокутника дорівнює 76,23 см2. Одна його сторона дорівнює 12,1 см. Знайти периметр прямокутника. ВАРІАНТ 2 1. Знайти число, яке у 7 разів більше за число 12,32. а) 862,4; 6) 8,624; в) 19,32; г) 86,24; д) 86,2. 2. У книжковій шафі є 355 книжок, 0,6 з них — фантастика. Скільки кни­жок з фантастики є в шафі? а) 113; 6)200; в) 213; г)203; д)223. 1 3,8•х-13 = 13,6 А2 2 9,2 :х + 5,4= 10 Б7 3 4,4 • х-3,2 = 12,2 В1,3 4 9,36 :х +2,3 = 9,5 Г3,5 Д4 3. Установити відповідність між рівняннями (1-4) та їх коренями (А-Д). 4. За 2,7 год насос перекачав 552,15 л води. Скільки літрів води перекачає насос за 3,4 год, працюючи з тією самою продуктивністю? 5. Площа прямокутника дорівнює 38,85 см2. Одна його сторона дорівнює 3,7 см. Знайти периметр прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Бондарев Даниил.

Ответ:

Вариант 1

1) (б) 51.36/3=17,12

2) (д) 230*0,7=161

3) (1-Б) (0,64+8)/7,2=1,2; x=1.2

   (2-A) (21.5-18.3)*9.6=3; x=3

   (4-B) (5.4+3.6)/1.8=5; x=5

   (5-Г) (11.1-6.1)*13.5=2.7; x=2.7

4) 6(г.) = 76,8(км)      (76,8 = 100%)

   2,8 = х

(76,8*2,8)/6=35,84 (км)

5)76,23=12,1*x

  x=76.23/12.1

  x=6.3(см)

P(abcd)=(6.3+12.1)*2=36.8(см)

P=36.8(см)