Відстань між пунктами A і B автомобіль проїхав за 1,9 години, а автобус — за 2,5 години. Знайди

швидкість кожної машини, якщо автомобіль рухався на 24 км/год швидше, ніж автобус.

Ответы на вопрос

Отвечает Плаксина Виктория.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - скорость автобуса, км/ч.

1,9(x+24)=2,5x                   |×10

19x+456=25x

456=6x

x=456/6=76 км/ч - скорость автобуса.

76+24=100 км/ч - скорость автомобиля.