6. Середнє арифметичне двох чисел 2,3 середня арифметичне трьох інших чисел дорівнюэ 3,5.

Знайтисереднє арифметичне усix пяти чисел​

Ответы на вопрос

Отвечает Фомина Анастасия.

Ответ:

3,02

Пошаговое объяснение:

2,3*2=4,6 (сума цих двох чисел)

3,5*3=10,5 (сума цих трьох чисел)

(10,5+4,6):5=3,02

ділимо на п'ять, так як кількість чисел, середню арифметичну яких ми шукаємо дорівнює п'яти

якщо не складно дайте кращу відповідь) вам нічого не варто, а мені приємно