Якщо в рівнянні 5(х-3)=-2(3+х)розкрити дужки й перенисти доданки з однієї частини в іншу,то

одержемл рівняння...​

Ответы на вопрос

Отвечает Зуева Алёна.

Ответ:

Прости если неправильно


Отвечает Козылов Рушан.

Ответ:

5(х-3)=-2(3+х)

5х-15=-6-2х

5х+2х=15-6

7х=9

х=9/7=1 2/7