якщо в рівнянні -2(3-5x)=4(x+1) розкрити дужки й перенести доданки з однієї частини рівняння в

іншу, то одержимо рівняння... СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Алина.

Пошаговое объяснение:

-2(3 - 5х) = 4(х + 1)

-6 + 10х = 4х + 4

10х - 4х = 4 + 6

6х = 10

х = 10 : 6

х = 10/6

х = 5/3

х = 1. 2/3