Якщо в рівнянні 5(x-3)=-2(3+x) розкрити дужки й перенести доданки з однієї частини рівняння в іншу,

то одержемо рівняння ...СРОЧНО a) 5x+2x=6-15б) 5x-2x=15-6в) 5x+2x=21г) 5x-2x=15-6д) 2x+5x= -15+6​

Ответы на вопрос

Отвечает Рапопорт Алексей.

Ответ:

5х+2х=15-6

Пошаговое объяснение:

5х-15=-6-2х

5х+2х=15-6