Звести подібні доданки -5x+9y-7x-8y Винесіть спільний множник за дужки 3m-3n Винесіть спільний

множник за дужки -7b-7c Зведіть подібні доданки -4(7-2x)+6(3x-5) Обчисли, використовуючи розподільну властивість множення 15⋅39-25⋅39 Розкрий дужки та обчисли (1/8-1/2)⋅8 Винеси спільний множник за дужки 3m-6p+9t Розкрий дужки і зведи подібні доданки 2(3x-5)+4x

Ответы на вопрос

Отвечает Маслов Тимур.

Ответ:

Звести подібні доданки

-5x+9y-7x-8y= -12х-у

Винесіть спільний множник за дужки

3m-3n=3*(m-n)

Винесіть спільний множник за дужки

-7b-7c= -7*(b+c)

Зведіть подібні доданки

-4(7-2x)+6(3x-5)=-28+8x+18x-30=26x-58

Обчисли, використовуючи розподільну властивість множення

15*39-25*39=39*(15-25)=39*(-10)= -390

Розкрий дужки та обчисли

(\frac{1}{8}-\frac{1}{2})*8=(\frac{1}{8}  -\frac{4}{8})*8=-\frac{3}{8}*8=-\frac{3*8}{8} =-3

Винеси спільний множник за дужки

3m-6p+9t=3*(m-2p+3t)

Розкрий дужки і зведи подібні доданки

2(3x-5)+4x=6х-10+4х=10х-10

Отвечает Лисина Анастасия.
Ответ:

Пошаговое объяснение:
№1
- 5х + 9у - 7х - 8у = - 12х + у

№2
3m - 3n = 3(m - n)

№3
- 7b - 7c = -7(b + c)

№4
-4(7 - 2x) + 6(3x - 5) =
-28 + 8х + 18х - 30 = 26х - 58

№5
15 * 39 - 25 * 39 = 39 * (15 - 25) =
39 * (-10) = -390

№6
(1/8 - 1/2) * 8 = (1/8 - 4/8) * 8 =
-3/8 * 8 = -3/1 * 1 = -3/1 = -3

№7
3m - 6p + 9t = 3(m - 2p + 3t)

№8
2(3x - 5) + 4x = 6х - 10 + 4х = 10х - 10