Якщо в рівнянні 5(х-3)= - 2(3+х) розкрити дужки й перенести доданки з однієї частини в іншу , то

одержимо рівняння​

Ответы на вопрос

Отвечает Семеновых Елизавета.

Ответ:

5х+2х=-6+15

Пошаговое объяснение:

5(х-3)= - 2(3+х)

5х-15=-6-2х

5х+2х=-6+15

7х=9

х=9/7

Отвечает Львов Даня.

Ответ:

5х-15=-6-2х

7х=9

х=9/7=1 1/7