3. Якщо у рівнянні -5(x + 4) = 3x + 12 розкрити дужки і перенести невідомі у ліву, а відомі - у

праву частину, то одержимо рівняння: a) -5x + 3x = 20 + 12 B) -5x - 3x-12-20 6) 5x - 3x = 20 + 12 г) -5x - 3x = 20 + 12

Ответы на вопрос

Отвечает Семёнова Даша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Г) -5х-20=3х+12

-5х-3х=20+12

-8х=32

Х=32;(-8)

Х=-4