Якщо у рівнянні 7(x-3)=-2(5+x)розкрити дужки й перенисти доданки з однієї частину в іншу,то

одержимо рівняння? допоможіть

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Пошаговое объяснение:

7(х-3)=-2(5+х)

7х-21=-10-2х

7х+2х=-10+21

9х=11

х=11/9=1 2/9