У рівнянні 2(3-x)= -4( x+1) розкрити дужки та перенести з однієї частини в іншу . Яке рівняння

одержали? А)-2x-4x=6-4 Б)-2 x+4 x=-6-4 В)-2x-4x=-6+4 Г)-2x+4x=-6+4 Д)2x-4x=-6-4 Поможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Максимов Дима.

Відповідь: Б.

Покрокове пояснення:


Отвечает Котик Альбина.

Ответ:

Б

Пошаговое объяснение:

6-2х=-4х-4

-2х+4х=-6-4