Розклади число на прості множники. а) 14 в) 48 д) 97 6) 22 г) 72 е) 112


Ответы на вопрос

Отвечает Рвачев Никита.

Ответ:

1) 14 2 (14 : 2 = 7)

7 7 (7 : 7 = 1)

1

14 = 2 · 7

2) 48 2 (48 : 2 = 24)

24 2 (24 : 2 = 12)

12 2 (12 : 2 = 6)

6 2 (6 : 2 = 3)

3 3 (3 : 3 = 1)

1

48 = 2 · 2 · 2 · 2 · 3 = 24 · 3

3) 97 не знаю, напевно не розкладається

4) 22 2 (22 : 2 = 11)

11 11 (11 : 11 = 1)

1

22 = 2 · 11

5) 72 2 (72 : 2 = 36)

36 2 (36 : 2 = 18)

18 2 (18 : 2 = 9)

9 3 (9 : 3 = 3)

3 3 (3 : 3 = 1)

1

72 = 2 · 2 · 2 · 3 · 3 = 23 · 32

6) 112 2 (112 : 2 = 56)

56 2 (56 : 2 = 28)

28 2 (28 : 2 = 14)

14 2 (14 : 2 = 7)

7 7 (7 : 7 = 1)

1

112 = 2 · 2 · 2 · 2 · 7 = 24 · 7

1 0