Розклади 84 і 90 на прості множники Виписати всі прості числа які одночасно входять у кожен з

отриманих розкладів Записати добуток отриманих чисел Дам 30 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Паршина Марина.

Ответ:

210

Пошаговое объяснение:

84 = 2 * 2 * 3 * 7

90 = 2 * 3 * 3 * 5

2 * 3 * 5 * 7 = 210

Отвечает Багаутдинов Раис.

Відповідь:

6

Покрокове пояснення:

1) Розкладемо числа на прості множники:

84 = 2 * 2 * 3 * 7

84 | 2

42 | 2

21 | 3

7  | 7

1

90 = 2 * 3 * 3 * 5

90 | 2

45 | 3

15 | 3

 5 | 5

 1

2) Просте число — це натуральне число, яке має рівно два різних натуральних дільники 1  і саме число.

Простими числами є 2; 3; 5; 7

3) Знайдемо які прості числа входять одночасно у розклад  чисел

84 та 90 :

це 2 і 3.

4) Знайдемо добуток :

2 * 3 = 6