До шкільного спортзалу привезли 17 баскетбольних м'ячів по 163 грн, 33 футбольні м'ячі по 290 грн

та волейбольний м'яч за 333 грн. На яку суму було придбано м'ячів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сорокина Виктория.

Пошаговое объяснение:

1)17×163=2 771(грн.)

2)290×33=9 570(грн.)

3)2 771+9 570+333=12 674(грн.)

Ответ:12 674грн.