У спортивному центрі є 72 м'ячів(-а). 3/8 від усіх м'ячів — це волейбольні м'ячі, а баскетбольних

на 2 більше, ніж волейбольних. Решта — футбольні м'ячі. Скільки м'ячів кожного виду?

Ответы на вопрос

Отвечает Угрюмова Арина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

72 * 3/8= 27 м'ячів волейбольні

27 +2 = 29 м'ячів баскетбольних

72 - 27 - 29= 16 м'ячів футбольні