У спортивному центрі є 108 м'ячів(-а). 29 від усіх м'ячів — це волейбольні м'ячі, а баскетбольних

на 5 більше, ніж волейбольних. Решта — футбольні м'ячі. Скільки м'ячів кожного виду?

Ответы на вопрос

Отвечает Долинська Олена.

Ответ:

24, 29, 55

Пошаговое объяснение:

108·2/9=12·2=24 волейбольных мяча.

24+5=29 баскетбольных мяча.

108-24-29=55 футбольных мячей.