У спортивному центрі є 77 м'ячів. 2/7 від усіх м'ячів - це волейбольні м'ячі, а баскетбольних на 4

більше, ніж волейбольних. Решта - футбольні м'ячі. Скільки м'ячів кожного виду?​

Ответы на вопрос

Отвечает Костенко Костя.

Ответ:

22, 26, 29

Пошаговое объяснение:

1) 77 : 7 * 2 = 22 (м.) - волейбольні;

2) 22 + 4 = 26 (м.) - баскетбольні;

3) 77 - 22 - 26 = 29 (м.) - футбольні