У спортивному центрі є 63 м'ячів(-а). 2/7 від усіх м'ячів — це волейбольні м'ячі, а баскетбольних

на 4 більше, ніж волейбольних. Решта — футбольні м'ячі. Скільки м'ячів кожного виду?

Ответы на вопрос

Отвечает Нарханов Диаз.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

63 * 2/7=18 м'ячів  волейбольні

18 +4= 22 м'ячів баскетбольних

63 - 18-22=23 м'ячі футбольні