Булочка коштує 0.6 грн, а 1 кг сметани 5.5 грн. Скільки коштують 3 булочки і 0.5 кг сметани разом


Ответы на вопрос

Отвечает Леонардыч Евгений.

1) 0,6 · 3 = 1,8 (грн) — ціна трьох булочок;

2) 5,5 · 0,5 = 2,75 (грн) — ціна 0,5 кг сметани;

3) 1,8 + 2,75 = 4,55 (грн) — ціна 3 булочки і 0.5 кг сметани разом.

Відповідь: ціна 3 булочки і 0.5 кг сметани разом дорівнює 4,55 грн, або 4 грн 55 коп.