Булочка та сік коштують 16 шведських крон разом. Булочка коштує 4 шведських крон дорожче соку. Що

коштує булочка?​

Ответы на вопрос

Отвечает Карапетян Мариам.
X+x+4=16
2x+4=16
2x=12
x=6

булочка =x+4=6+4=10