Завдання 3. Микола, Володя й Аня на день народження мами домовилися при- готувати фруктовий салат.

Для салату вони вирішили купити 200 г яблук, 600 г апельсинів, 200 г груш 1 200 г йогурту. Вартість 1 кг яблук - 8 грн 85 к., 1 кг апель- синiв - 26 грн. 1 кг груш - 17 грн 99 к.: 200 г йогурту коштують 11 грн 54 к. Усього в дітей було 56 грн 34 к. 1) Заповніть таблицю 24. (1 бал) Продукти Яблука Груші Апельсини Маса в грамах 200 200 600 Таблиця 24 Маса в кілограмах 2) Скільки коштують 600 г апельсинів? (1 бал) 3) Скільки коштують 200 г яблук і 200 г груш? (1 бал) 4) Скільки коштує набір усiх продуктів на салат? (1 бал) 5) Скільки грамів цукерок діти зможуть купити на здачу, якщо 1 кг цукерок коштує 48 грн 88 к.? Результат округліть до десятих. (2 бали)​

Ответы на вопрос

Отвечает Рахматуллаев Азиз.

Ціна 1 кг апельсинів = 26 грн

Ціна 0.6 кг апельсинів = 0.6 * 26 = 15.6 (грн)

Отже, 600 г апельсинів коштують 15.6 грн.

Ціна 1 кг яблук = 8 грн 85 коп

Ціна 0.2 кг яблук = 0.2 * 8.85 = 1.77 (грн)

Ціна 1 кг груш = 17 грн 99 коп

Ціна 0.2 кг груш = 0.2 * 17.99 = 3.598 (грн)

Отже, 200 г яблук і 200 г груш коштують 1.77 + 3.598 = 5.368 (грн)

Ціна усіх продуктів = ціна яблук + ціна груш + ціна апельсинів + ціна йогурту

Ціна яблук = 0.2 * 8.85 = 1.77 (грн)

Ціна груш = 0.2 * 17.99 = 3.598 (грн)

Ціна апельсинів = 0.6 * 26 = 15.6 (грн)

Ціна йогурту = 11.54 (грн)

Отже, ціна усіх продуктів = 1.77 + 3.598 + 15.6 + 11.54 = 32.508 (грн)

Отриману суму округлюємо до сотих, отже ціна усіх продуктів для салату становить 32.51 грн.

Усього в дітей було 56 грн 34 коп, а ціна усіх продуктів для салату - 32.51 грн.

Отже, здача складає: 56.34 - 32.51 = 23.83 (грн).

Ціна 1 кг цукерок = 48 грн 88 коп

Ціна 1 г цукерок = 48.88 / 1000 = 0.04888 (грн)

Отже, кількість грамів цукерок, яку можна купити на здачу, становить 23.83 / 0.04888 = 487.54 (г), що можна округлити до 487.5 г