Допоможіть будь-ласка срочно Василь, Петро і Аня на День народження вирішили приготувати салат на

сніданок. Для салату вони вирішили купити 400 г огірків, 400 г помідорів, 600 г капусти і 20 г зелені. Вартість 1кг капусти - 12грн 50 коп, 1кг огірків 60грн, 1кг помідорів 59 грн 90коп, 1кг зелені - 120 грн. У дітей було 97 грн 50 коп. Скільки коштує набір усіх продуктів на салат

Ответы на вопрос

Отвечает Грачёва Оля.

Давайте обчислимо вартість набору усіх продуктів на салат.

Вага огірків: 400 г

Вага помідорів: 400 г

Вага капусти: 600 г

Вага зелені: 20 г

Вартість 1 кг капусти: 12 грн 50 коп = 1250 коп

Вартість 1 кг огірків: 60 грн = 6000 коп

Вартість 1 кг помідорів: 59 грн 90 коп = 5990 коп

Вартість 1 кг зелені: 120 грн = 12000 коп

Вартість огірків: (400 г / 1000) * 6000 коп = 2400 коп

Вартість помідорів: (400 г / 1000) * 5990 коп = 2396 коп

Вартість капусти: (600 г / 1000) * 1250 коп = 750 коп

Вартість зелені: (20 г / 1000) * 12000 коп = 240 коп

Загальна вартість набору усіх продуктів:

2400 коп + 2396 коп + 750 коп + 240 коп = 5786 коп

Отже, набір усіх продуктів на салат коштує 5786 коп, що рівняється 57 грн 86 коп.