Три іграшки в магазині разом коштують 92 грн. Перша і друга іграшка разом коштують 60 грн, друга і

третя разом – 68 грн. Скільки коштує кожна іграшка зокремо?​

Ответы на вопрос

Отвечает Манифат Артем.

Ответ:

1) 96-60=32(грн)–коштує 1 іграшка

2) 92-68=24(грн)–коштує 2 іграшка

3) 32-24=8(грн)–коштує 3 іграшка

Отвечает Закиев Данил.

Ответ:

1)30 2)30 3) 8 в мене таке саме завданя