Поїзд їхів 5 год зі швидкістю 62 км за год і 3 год зі швидкістю 52 км год знаїдіть середню

швидкість поїзда протягом усього шляху. Буду вдячний даю 10 балів)

Ответы на вопрос

Отвечает Зюзин Владислав.

1) 62 • 5 = 310 (км) - S 1

2) 52 • 3 = 156 (км) -S2

3) 310+ 156 = 466 (км)

4) 466: 8 = 58,25 (км/год) - средняя скорость