o Два поїзди виїхали з однієї станції в одному напрямі. Швидкість пер- шого поїзда 72 км/год, що

становить 80% швидкості другого поїзда. Другий поїзд виїхав на 2,5 год пізніше від першого. Через який час він наздогнав перший поїзд? На якій відстані один від одного були поїзди через 4 год після виходу другого поїзда? Через 15 год після виходу другого поїзда?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лукашевич Олька.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

72:0,8=90 км/год швидк 2 поезда

72×2,5=180км проехал 1 поезд за 2,5 год

90×4=360км проехал 2 поезд за 4 год

72×6,5=468км проехал 1 поезд за 4 год после выхода 2 поезда

90×15=1350км проехал 2 поезд за 15 год

72×17,5=1260км проехал 1 поезд за 15 год после выхода 2 поезда

1350-1260=90км между ними через 15 год

Значит через 14 год 2 поезд Догонит 1