Поїзд їхав 5год зі швидкістю 62км/год і 3год зі швидкісю 52км/год. Шлях, який подолав поїзд за

першу частину шляху:...км.Шлях, який подолав поїзд за другу частину шляху:...км.Знайдіть середню швидкість поїзда протягом усього шляху:...км/год.​

Ответы на вопрос

Отвечает Зимбровский Женя.

Ответ:

1. Знаходимо шлях, який подолав поїзд за першу частину шляху: 5×62=310 (км)

2. Знаходимо шлях, який подолав поїзд за другу частину шляху: 3×52=156 (км)

3. Знаходимо середню швидкість поїзда:

  1. 310+156=466 (км)
  2. 3+5=8 (год)
  3. 466÷8=58,25 (км/год)

Відповідь: 58,25 км/год.

Отвечает Кушина Юля.

Відповідь:

1) 62*5=310(км) - Шлях, який подолав поїзд за першу частину шляху.

2) 52*3=156(км) - Шлях, який подолав поїзд за другу частину шляху.

3) (310+156):(5+3)=58,25(км/год) - Середня швидкість поїзду протягом усього шляху.

P.s. Надіюсь, ви вже вчили десяткові дроби.

Покрокове пояснення: