одночасно з одного пункту одночасно в протилежних напрямках вирушили два пішоходи. перший рухається

зі швидкістю 3,8 км/год, а другий---4/4км/год. яка відстань буде між пішоходами через 2,5 год після початку руху?

Ответы на вопрос

Отвечает Холодцова Вероника.

Ответ:

1) 4,4  - 3,8 = 0,6 (км/ч) - скорость отставания;

2) 0,6 · 2,5 = 1,5 (км) - расстояние между пешеходами через 2 часа.

(Выражение: (4,4 - 3,8) · 2,5.)

Ответ: 1,5 км.

Пошаговое объяснение: