Із двох міст, відстань між якими становить 120 км, одночасно в протилежних напрямках вирушили

автобус, який рухається зі швидкістю 60 км/год, і маршрутка, яка i рухається зі швидкістю 80 км/год. Якою буде відстань між автобусом і маршруткою за 2 год після початку руху?

Ответы на вопрос

Отвечает Шурыгина Анастасия.

(60+80)*2 = 280 (км) - шлях який проїдуть два автомобілі за 2 години.

280 + 120 = 400 (км) - відстань між автобусом я маршруткою.

Ps: можна кращу відповідь?)