За три дні зі складу було вивизено усю картоплю. За другий день вивезли 5/12 усієї картоплі,що на

3/16 більше,вивезли за перший день. Яку частину картоплі вивезли зі складу за третій день? СРОЧНО!

Ответы на вопрос

Отвечает Дехтяр Влад.

Ответ:

вивезли на третій день 17/48

Пошаговое объяснение:

5/12-3/16 ми дізнаємося скільки картоплі вивезли за перший день

20/48-9/48 я звів до спільно знаменника щоб відняти

11/48 було вивезено за 1 день

20/48+11/48=31/48 вивезли за 2 дні.

48/48-31/48=17/48 та частина котра була вивезена на третій день.