На овочевій базі було 270т картоплі. В день завезли 5/9 усієї картоплі, ввечорі 0,45 того, що

вивезли вранці . Яку частину картоплі вивезли вдень? Скільки картоплі залишилось на базі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Варайцева Варя.

Ответ:

52,5 т

Пошаговое объяснение:

1) 270 * 5/9 = 1350/9 = 150 (т) - завезли днём

2) 150 * 0,45 = 150 * 45/100 = 150 * 9/20 = 1350/20 = 67,5 (т) завезли вечером

3) 270 - ( 150 + 67,5) = 270 - 217,5 = 52,5 (т) - осталось на базе