1.У магазин завезли 350кг цукру . За перший день продали 23% . Скільки кілограм цукру було

продано першого дня? 2.Морська вода містить 4% солі. Скільки солі міститься в 470 кг морської води? 3. За два дні зібрали 5640 кг картоплі. Причому за перший день 45% картоплі. Скільки кілограмів картоплі було зібрано за другий день? 4. У магазин завезли 1600 кг овочів. З них 27% - огірки,42% - картопля, а решту – капуста. Скільки кілограмів капусти завезли до магазину? 5. Сплав містить 36% заліза . Скільки кілограмів заліза міститься в 970 кг сплаву? 6. У череді було 200 тварин. З них 43% - вівці. Скільки овець було в череді?

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Пётр.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

350х23

6100=80.5кг цукру

470:4=117.5гсоли

100-45=55% во 2 день

5640:100=56.4кг  1%

56.4х55=3102кг карт во 2 день

100-(27=42)=31% капуста

1600:100=16кг овощ 1%

16х31=496кг капуста

Отвечает Омирбаева Малика.

Ответ:

1. 350 : 100 * 23= 80.5 кг

2. 470:100*4=18,8 кг

3.1) 5640 : 100 * 45 = 2538 (кг) - собрано в первый день;

2) 5640 - 2538 = 3102 (кг) - собрано во второй день.

4.1)27%+42%=69%-составляют вместе огурцы и картофель.

2)100%-69%=31%- составляет капуста.

х=1600*31:100= 496кг привезли капусты

5. 970:100*36=349,2 кг

6.200:100*43=86 (овець)

Пошаговое объяснение: