5. За карантин учениця розв'язала 46 задач, а це становить 115% кількості задач, які вона планувала

розв'язати а) Скільки задач учениця планувала розв'язати за карантин? б) На скільки задач учениця перевиконала план?6. За три дні Чебурашка з друзями посадили картоплю. У перший день вонипосадили 40%, у другий -20% всієї картоплі, за третій день -120 кг. Скільки кт картоплі посадили вони за три дні?7. У магазин завезли для продажу яблука і груші, причому груші становили 23% завезених фруктів. Яблук було завезено на 97,2 кг більше, ніж груш. Скільки всього фруктів завезли в магазин?​

Ответы на вопрос

Отвечает Киселёв Иван.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

а.)46-115%

Х-100%

Х=(46×100):115= 40задач.

б.)46-40=6задач.