6. Автобус їхав 3 години зі швидкістю 67,2 км/год і 4 години 69,3 км/год. Знайти середню швидкість

автобуса на всьому шляху.​

Ответы на вопрос

Отвечает Иринка Иринка.

Ответ:

Середня швидкість автобуса на всьому шляху 68,4км/год

Пошаговое объяснение:

1)3*67,2+4*69,3=201,6+277,2=478,8(км) - весь шлях;

2)3+4=7(год) - весь час;

3)478,8:7=68,4(км/год)