Решите систему уравнений методом подстановки: (3x+y=4 (5x+y=10 СРОЧНО


Ответы на вопрос

Отвечает Ярмаков Матвей.

(3x+y=4 (5x+y=10

З першого y = 4 - 3x

Тепер підставимо це значення y в друге

5x + (4 - 3x) = 10

5x + 4 - 3x = 10

2x = 6

x = 3

Тепер x підставляємо до y

y = 4 - 3x

y = 4 - 3×3

y=-5

Відповідь(3, -5)

надіюсь допомогла, буду вдячна за кращу відповідь