Спрости вираз -(n+2)+(m-4)-(c-n)​


Ответы на вопрос

Отвечает Драб Артур.

Щоб спростити даний вираз, спочатку розкриємо дужки і об'єднаємо подібні члени:

-(n+2)+(m-4)-(c-n) = -n - 2 + m - 4 - c + n

Подібні члени тут є -n та +n, тому їх можна скоротити:

-n + n = 0

Отже, після спрощення вираз буде мати вигляд:

-m-c-6

Давайте ще раз пройдемося по кожному кроку:

-(n+2)+(m-4)-(c-n) // початковий вираз

= -n - 2 + m - 4 - c + n // розкриваємо дужки

= (-n + n) + (m - c) - 6 // скорочуємо подібні члени

= 0 + (m - c) - 6 // скорочуємо 0 та -n

= m - c - 6 // підсумовуємо два останні члени