Запиши вираз без дужок та спрости його:

 −7(4a+8)−(2+a)+3(8+5a) Відповідь: 1) вираз без дужок (пиши без пробілів, не змінюючи порядок доданків)Вираз без дужок писати тут:   2) результат після спрощення (першим пиши число, зокрема і 0, якщо виходить; доданок із буквеним множником пиши в дужках із будь-яким коефіцієнтом)Вираз після спрощення писати тут:​

Ответы на вопрос

Отвечает Бедрак Назар.
Відповідь:
-7(4a+8)-(2+a)+3(8+5a)=-28a-56-(2+a)+3(8+5a)=-28a-56-2-a+3(8+5a)=-28a-56-2-a+24+15a=14a-56-2+24=-14a-34