71°. Для подарунків першокласникам придбали 60 ручок, 84 фломастери та 108 кольорових олівців. Яку

найбільшу кількість однакових подарунків можна з них скласти, якщо треба використати всі придбані предмети? даю 15 балов ​

Ответы на вопрос

Отвечает Геберлейн Виктория.

Відповідь:

12

Покрокове пояснення:

Для того щоб знайти найбільшу кількість однакових подарунків, які можна скласти та вирішити цим задачу, нам потрібно знайти НСД (Найбільший Спільний Дільник) цих трьох чисел. Спочатку розкладемо ці числа на прості множники:
60=2*2*3*5
84=2*2*3*7
108=2*2*3*3*3
Тоді:
НСД = 2*2*3=12

Відповідь: 12 подарунків

1 0
Отвечает Мартышев Кирилл.

Ответ:

12 подарков

Пошаговое объяснение:

Найдем наибольший общий делитель чисел:

НОД (60; 84; 108) = 12

60 = 2 * 2 * 3 * 5

84 = 2 * 2 * 3 * 7

108 = 2 * 2 * 3 * 3 * 3

НОД (60; 84; 108) = 2 * 2 * 3 = 12

12 одинаковых подарков можно сложить, если использовать все приобретённые предметы

60 : 12 = 5 (ручек) - будет в каждом подарке

84 : 12 = 7 (фломастеров) - будет в каждом подарке

108 : 12 = 9 (карандашей) - будет в каждом подарке