3. Po 35 X 3020-y. Для дитячого садочка придбали 49 олівців, 28 зошитів і 35 фломас терів. Яку

найбільшу кількість однакових подарунків можна скласти використовуючи всі предмети?​

Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.

Ответ:7

Пошаговое объяснение:

49=7*7

28=2*7*7

35=7*5

НСД=(49;28;35)=7