Для дитячого садочка придбали 49 олівців, 28 зошитів і 35 фломас терів. Яку найбільшу кількість

однакових подарунків можна скласти використовуючи всі предмети? помогите пж​

Ответы на вопрос

Отвечает Кульпин Никита.

Ответ:7

Пошаговое объяснение:

49=7*7

28=2*7*7

35=7*5

НСД (49;28;35)=7