Перше число менше від другого у 1,7 разів,а їхнє середнє арифметичне дорівнює 11. Знайдіть ці числа


Ответы на вопрос

Отвечает Неред Дима.
Пусть первое число х,тогда второе число 1.7х
а їхнє середнє арифметичне (х+1.7х)/2 дорівнює 11
 \frac{x+1.7x}{2} =11 \\  \\ 2.7x=22 \\  \\ x= \frac{22}{2.7} = \frac{220}{27} =8 \frac{4}{27}  \\  \\ 1.7x=1.7* \frac{22}{2.7} = \frac{17*22}{27} = \frac{374}{27} =13 \frac{23}{27}  \\  \\
Отвечает Войтюк Полина.
1-х
2-1,7х
(х+1,7х)/2=11
2,7х=22
х=22:2,7=22*10/27
х=8 4/27-1 число
220/27*1,7=220/27*17/10=374/27=13 23/27