ПОМОГИТЕ (2 КОПИЯ)для виготовлення порцеляни змішують 25 частин білої глини 2 частини піску та 1

частини гіпсу. У якому відношені беруть глину, пісок і гіпс для виготлвлення порцеляни? Скільки потрібно взяти кожного матеріалу, щоб приготувати 364г суміші

Ответы на вопрос

Отвечает Фёдорова Снежана.

25:2:1 - глина:пісок:гіпс

25+2+1=28 частин

364/28=13 г - маса 1 частини и маса гіпсу

13*25=325 г глини

13*2=26 г пісок