Для виготовлення Фарфору беруть 25 частин білої глини, 2частини піску й 1 частину гіпсу. Скільки

кожного з цих матеріалів потрібно взяти для виготовлення 2,8кг суміші, з якої роблять Фарфор?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сизиков Кирилл.
Для зручності, переведем кілограми в грами: 2,8кг = 2800 гр.
Для виготовлення фарфору, потрібно 28 умовних частин
2800:28=100(гр.)—одна частина
25*100=2500(гр)—потрібно білої глини
2*100=200(гр)—потрібно піску
1*100=100(гр)—потрібно гіпсу
Якщо потрібно, можем перевести назад в кг:
2500=2,5кг
200=0,2кг
100=0,1кг