для виготовлення порцеляни беруть глину, гіпс і пісок у таких відношеннях:маса гупсу відноситься до

маси глини як 1:25,а маса піску відноситься до маси гіпсу як 2:1.Скільки цих матеріалів треба взяти, щоб виготовити 56кг порцеляни? дам 15 балов ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мячина Александра.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1+25+2=28частей

56кг÷28=2кг 1 часть

2×25=50кг глина

2×2=4кг песку

2кг гипс