Для приготування порцеляни беруть білу глину, пісок і гіпс у відношення 25:2:1. Скільки кожного з

цих матеріалів треба взяти, щоб отримати 280 кг суміші, з якої виготовляють порцеляну?

Ответы на вопрос

Отвечает Саваровский Илья.

Ответ:

Нехай коеф.пропорційності-k.Тоді к-сть глини=25k,к-сть піску=2k,к-сть гіпсу=1k.

25k+2k+1k=280

28k=280

k=10 (кг)

К-сть глини=25k=25*10=250(кг)

К-сть піску=2k=2*10=20(кг)

К-сть гіпсу=1k=1*10=10(кг)

С оформлением разбирайся сам,мне лень

Пошаговое объяснение: