2. Розв'яжи задачу. Для виготовлення порцеляни змішують 25 частин білої глини, 2 час- тини піску та

1 частину гіпсу. У якому відношенні беруть глину, пісок і гіпс для виготовлення порцеляни? Скільки потрібно взяти кожного матеріалу, щоб приготувати 364 г такої суміші? t, а ако се від того,​

Ответы на вопрос

Отвечает Златьев Ваня.

Пошаговое объяснение:

Глину, пісок і гіпс беруть у відношенні 25:2:1.

Всього частин 25+2+1=28.

Одна частина містить 364:28=13 г.

13*25=325 (г) глини

2*13=26 (г) піску

і 13 г глини треба взяти.